Krachtige stoom generator op diesel

Stoomreiniger Astra Evo op Diesel

Met de krachtige Stoomreiniger Astra Evo op Diesel zijn we van traditionele reiniging naar een meer geavanceerde, efficiëntere en tijd besparende methode overgeschakeld.

SPECIFICATIES

  • Stoomdruk: 9 bar
  • Afmetingen: 70 x 106 x 102 cm
  • Gewicht: 120-135 kg
  • Gebruikers: 2
alpina-steam-pistol
alpina-steam-slang
alpina-steam-microfibre

De Stoomreiniger Astra Evo op Diesel

De Stoomreiniger Astra Evo op Diesel is de ultieme oplossing voor een krachtig, veelzijdig en kwaliteitsvol reinigingstoestel.

  • Hoogwaardige reinigingsoplossing met de mogelijkheid om stof, vuiligheid en hardnekkige vlekken te verwijderen.
  • Mogelijkheid om te polieren
  • Bruikbaar voor commerciële doeleinden zoals garages, auto dealers, carwashes, tankstations, bedrijfswagenpark, etc.
  • De Alpina Diesel is bruikbaar om alles te reinigen.
  • Door de hoge temperatuur en de stoom worden bacteriën en vieze geurtjes verwijderd.
  • Compacte afmetingen van de Alpina Diesel.
  • Verwijdert ook graffiti, verf, vet, olievlekken en meer.
  • Onkruidverdelging
ModelAstra EvoAstra Evo ChemikAstra Evo 12VAstra Evo Hybride
Stoomdruk (Bar)9999
Boiler temperatuur (°C)180180180180
Stoom Volume (kg/h)33-4233-4233-4233-42
Vermogen (W)5005005002240
Voltage (V)22022012220
Frequency (Hz)50505050
Gewicht120120120135
Gebruikers2222

Waarom reinigen met stoom?

Stoom is de gezondste reinigingsmethode

Onze generatie is opgegroeid in een chemische omgeving. Elke dag worden we geconfronteerd met nieuwe gevaren die kunnen opduiken bij langdurig blootstellen aan chemische producten. Kanker, astma, eczeem… het zijn maar enkele van de ziektes die het gevolg kunnen zijn van contact met chemicaliën. Als je dan weet dat onderhoud en reiniging perfect kan met stoom, zonder enig ander schadelijk product.

Stoom is zeer efficiënt

De hoge temperatuur (150°C-180°C) en de hoge druk (4-8 bar) stoom hebben samen een ongeëvenaarde reinigingskracht. Het “neutrale” stoom, dat minerale noch elektrisch geladen substanties bevat, neutraliseert de statische lading van de vuilpartikels. Stoom werkt dus als gasvormige substantie. De hitte doet vette substanties smelten en elimineert ze. Stoom dringt ook makkelijk door in hoeken die anders moeilijk bereikbaar zijn, en dus moeilijk te reinigen. Stoom elimineert ook alle detergentresten (bio-films). Stoomgereinigde oppervlakken zien er ook proper en blinkend uit.

Stoom is de makkelijkste reinigingsmethode

Stoom weekt de bindende stoffen los die het vuil samenhouden, en daarna doet de druk de rest van het werk. Schrobben is arbeidsintensief en traag, stoom is uiterst makkelijk in gebruik, ook voor oudere personen. Stoomreiniging zorgt voor betere werkcondities, en dus voor gemotiveerd onderhoudspersoneel. De machines zijn makkelijk te bedienen, eenvoudig en veelvuldig te gebruiken. Wie met stoom reinigt, verbruikt zelf minder energie en houdt het dus langer vol.

Stoom is de goedkoopste reinigingsmethode

Het gebruik van stoom betekent dat je in 80% van de gevallen detergenten en ontsmettingsmiddelen kunt weren. Dat leidt tot een significante budgettaire besparing. Al wat je nodig hebt, is water… voor een schitterend resultaat! Eén liter water produceert ongeveer 1500 liter stoom. Je hebt dus veel minder water nodig dan bij andere reinigingsmethodes. En tel maar op: kosten voor emmers, schrobbers, reinigingsmachines met chemische producten, water, arbeidsuren, etc. Met stoom spaar je een pak uit.

Stoom is een verantwoorde reinigingsmethode

“We hebben deze wereld niet geërfd, we mogen hem enkel lenen voor de volgende generaties”. Chemische reinigingsproducten verdwijnen niet zomaar, ze creëren een chemische overlast op de planeet. En ze stapelen zich ook in ons lichaam op. Stoom biedt een heilzaam alternatief. En een duurzaam alternatief: gedaan met de waterverspilling die niet langer te verantwoorden is. Stoom biedt efficiënte resultaten met respect voor het milieu. Stoom is eco.

Stoom verhoogt de productiviteit

Met stoom werk je sneller en grondiger. Je hoeft dus minder frequent te reinigen, en wanneer je reinigt, gaat het vlot.