Alpina presenteert een volledig gamma hoogwaardige professionele kippengrills op gas met dubbele rij technologie voor een hoge capaciteit.

Het Alpina-1U model is een mini kippengrill met minimale afmetingen, bestemd voor 6 à 8 kippen. Het toestel is volledig vervaardigd uit RVS aisi304 en heeft een supplementaire grill onderaan, om de kippen warm te houden. Klein decoratief en aantrekkelijk apparaat.

Technische gegevens :

  • Thermisch vermogen : 7kW
  • Propaan gas verbruik : 0,49kg/h
  • Aardgas verbruik : 0,73m³/h
  • Aantal kippen : 6-8
  • Aantal spiezen : 2
  • Lengte van de spies : 645mm
  • Vermogen : 230V
  • Gewicht : 30kg
  • Afmetingen : 860 x 420 x 560 mm

De smalle modellen zijn bestemd voor het grillen van 9 à 36 kippen. Elk apparaat beschikt over een dubbele rij spiesen voor een hoge capaciteit.

De brede modellen met de dubbele rij technologie, zijn bestemd voor grote capaciteiten.  Alle apparaten zijn volledig vervaardigd uit RVS 304aisi en worden geleverd met glas deuren.

Technische referenties smalle modellenAlpina-1Alpina-2NAlpina-2Alpina-3
Thermisch vermogen (kW)710,51417,5
Aantal branders2345
Propaan gas verbruik (kg/h)0,560,841,121,4
Aardgas verbruik (m³/h)0,731,11,461,82
Aantal kippen9-1215-2021-2827-36
Aantal spiesen2+13+24+35+4
Lengte van de spies (mm)640640640640
Vermogen (V)230230230230
Gewicht (kg)637890103
Afmetingen (mm)945x570x630945x570x800945x570x970945x570x1140
Technische gegevens brede modellenAlpina-4Alpina-5Alpina-6Alpina-7Alpina-8
Thermisch vermogen (kW)2025303540
Aantal branders45678
Propaan gas verbruik (kg/h)1,622,42,83,2
Aardgas verbruik (m³/h)2,082,63,123,644,16
Aantal kippen35-4245-5455-6665-7875-90
Aantal spiesen4+35+46+57+68+7
Lengte spies(mm)985985985985985
Vermogen (V)230230230230230
Gewicht(kg)132149172186200
Afmetingen (mm)1285x570x11201285x570x12901285x570x14601285x570x16301285x570x1800

Op speciaal verzoek voor individuele orders kunnen we dubbele kippengrills aanbieden voor nog hogere capaciteit. Het model Tandem is volledig vervaardigd uit RVS 304aisi met dubbele rij technologie. Meestal bestemd voor marktwagens en verkoopwagens.